O FIRMIE

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokogatunkowej tarcicy suchej w konkurencyjnych cenach oraz produkcji litych oraz warstwowych podłóg z drewna dębowego oraz jesionowego.

DREW-REM

Firma DREW-REM specjalizuje się w sprzedaży wysokogatunkowej tarcicy suchej w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajduje się przede wszystkim tarcica dębowa, tarcica bukowa, tarcica olchowa, tarcica jesionowa, tarcica klonowa oraz tarcica akacjowa w różnych grubościach. Tarcicę pozyskujemy z własnego tartaku dlatego jej jakość jest kontrolowana już podczas procesu produkcyjnego. Oferowana przez nasz tartak tarcica sucha, wytwarzana jest z surowca krajowego pozyskiwanego w Lasach Państwowych, jak i surowca importowanego z Niemiec. Z naszym tartakiem współpracują fabryki mebli, mniejsze zakłady stolarskie, jak i klienci indywidualni. Oferujemy również usługi w zakresie suszenia drewna.

Od kliku lat zajmujemy się produkcją litych oraz warstwowych podłóg z drewna dębowego oraz jesionowego. Nasze podłogi produkowane na nowoczesnych maszynach produkcji niemieckiej, charakteryzują się wysoką precyzją i jakością wykoannia. Nie boimy się trudnych wyzwań, daltego możemy przygotwać deski podłogowe praktycznie o dowolnym, nietypowym wymiarze.

Adam Świgoń

Właściciel Drew-Rem

  • slide
  • slide
  • slide

HISTORIA I PERSPEKTYWY ROZWOJU

Firmę DREW-REM utworzono w 2004 roku w oparciu o ścisłą współpracę z Tartakiem Świgoń-Sobolewski działającym na rynku drzewnym od 1992 roku. Profil produkcji obejmował do niedawna przerób drewna okrągłego, dzięki czemu powstawała tarcica, fryzy, podkłady kolejowe, więźby dachowe. Sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę o takie wyroby jak tarcica sucha, deska podłogowa lita i warstwowa, deska tarasowa ryflowana, kantówka klejona, sztachety, a także usługi stolarskie oraz usługowe suszenie tarcicy. Inwestycje w naszym przedsiębiorstwie były i są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej oraz ze środków Budżetu Państwa. Wieloletnia działalność tartaku pozwoliła nam zdobyć doświadczenie jak również uznanie i zaufanie klientów w kraju i za granicą. Współpraca tartaku z licznymi firmami oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwala nam ciągle podnosić jakość oferowanych usług.