Stoły drewniane

Unikatowe meble, które idealnie wkomponują się zarówno w nowoczesne, minimalistyczne jak i urządzone w stylu loftowym wnętrza.


Stoły drewniane produkowane przez naszą stolarnie to meble unikatowe, które idealnie wkomponują się zarówno w nowoczesne, minimalistyczne jak i urządzone w stylu loftowym wnętrza. Nasze stoły produkowane są ręcznie z naturalnego, litego drewna, które pozyskujemy z naszego tartaku. Wszystkie deski przed wykorzystaniem zostają poddane starannej selekcji, dzięki czemu mamy pewność, że każdy nasz produkt jest niesamowicie trwały. Ponadto unikatowy wzór drewna sprawia, że nie ma dwóch identycznych desek a co za tym idzie, dwóch identycznych stołów.

NASZE REALIZACJEBlaty

Oferujemy blaty z naturalnymi lub prostymi krawędziami wykonane z drewna dębowego, jesionowego lub bukowego w dowolnych, wybranych przez Państwa rozmiarach.

Ponadto każdy blat dostępny jest w dwóch wariantach:
- rustic - ze zróżnicowanym rysunkiem drewna z licznymi sękami, urozmaiconym usłojeniem i kolorystyką.
- natur - to blaty o dość jednolitej fakturze, w większości bez sęków - wykonane z najwyższej jakości desek.

Do zabezpieczenia blatów wykorzystujemy najwyższej jakości oleje niemieckiej firmy Oli Lacke w kilkunastu odcieniach kolorystycznych. Alternatywnie oferujemy blaty lakierowane w opcjach: mat, półmat lub połysk.

Nogi

Ważnym elementem stołów oprócz drewnianego blatu są nogi. W naszych stołach wykorzystujemy estetycznie wykonane nogi stalowe. Wykonane są one z profili stalowych malowanych proszkowo na kilka podstawowych kolorów z palety RAL. Standardowo oferujemy nogi w kształcie prostokątu, trapezu, litery X oraz typu "hairpin legs".

Jak zamówić?

Ze względu na to, że nasze stoły produkowane są wg indywidualnych potrzeb, na samym początku należy wybrać:
- Rodzaj drewna
- Kształt nóg
- Wymiary blatu
- Wykończenie blatu

Nasi konsultanci służą profesjonalną pomocą i pomogą Państwu skonfigurować zamówienie. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość aby otrzymać fachową pomoc.

Po wykonaniu zlecenia informujemy klienta o jego statusie. Wspólnie ustalamy termin wysyłki oraz dostawy mebli. Nasze produkty są dostarczane na teren całej Polski, w czasie do 20 dni roboczych.

Dostawa

Państwa satysfakcja z zakupu jest dla nas najważniejsza. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby zamówienie dotarło do Państwa bezpiecznie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy wszystkie produkty i dodatkowo zabezpieczamy je niezbędnymi materiałami zapobiegającymi jakimkolwiek uszkodzeniom w trakcie transportu.

Zamówienia dostarczamy na terenie całej Polski, a koszt wysyłki zależny jest od wielkości zamawianego stołu.

Koszty wysyłki:
Stół o długości do 180 cm - 240 zł
Stół o długości powyżej 180 cm - 320 zł