Stoły drewniane

Unikatowe meble, które idealnie wkomponują się zarówno w nowoczesne, minimalistyczne jak i urządzone w stylu loftowym wnętrza.


Stół to nieodłączny element domu! Jest obecny na co dzień oraz uczestniczy w każdej ważnej uroczystości rodzinnej. Nasze meble wkomponują się zarówno w nowoczesne, minimalistyczne jak i urządzone w stylu loftowym wnętrza, ale każdy z nich dopasowany jest indywidualnie do potrzeb Klienta. Co nas wyróżnia?

  • RĘCZNA PRODUKCJA – wykorzystujemy naturalne, lite drewno, które pozyskujemy z naszego tartaku!
  • TRWAŁOŚĆ – wszystkie deski przed wykorzystaniem zostają poddane starannej selekcji!
  • UNIKATOWOŚĆ ZAMÓWIENIA – wzór drewna sprawia, że nie ma dwóch identycznych desek a co za tym idzie, dwóch identycznych stołów!
  • GWARANCJA JAKOŚCI – do zabezpieczenia blatów wykorzystujemy najwyższej jakości oleje niemieckiej firmy Oli Lacke w kilkunastu odcieniach kolorystycznych. Alternatywnie oferujemy blaty lakierowane w opcjach: mat, półmat lub połysk.

NASZE REALIZACJEBlaty

Blaty to podstawa każdego stołu! Wykonujemy je z drewna dębowego, jesionowego lub bukowego w dwóch wariantach krawędzi: PROSTE i NATURALNE . Dzięki temu stoły idealnie wkomponują się w Twoją przestrzeń.


Każdy stół wykonujemy w dowolnych, wybranych przez Państwa rozmiarach.

Nogi

Nogi to nieodłączny element stołów! Modele naszych stołów posiadają nogi w następujących wariantach:


TRAPEZ


LITERA X


KWADRAT

HAIRPIN LEGS

Nasze stoły wyposażone są w nogi stalowe wykonane z profili stalowych malowanych proszkowo na kilka podstawowych kolorów z palety RAL. Zróżnicowane modele nóg idealnie komponują się jako stoły do jadalni, czy stoły konferencyjne.

Stoliki kawowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również stoliki kawowe. Wykonujemy je z drewna dębowego, jesionowego lub bukowego w dowolnych, wybranych przez Państwa rozmiarach. Stoliki kawowe to idealne uzupełnienie wnętrz salonu, czy pokoju gościnnego. Minimalistyczny wygląd jeszcze bardziej podkreśla naturalny charakter mebli.


Jak zamówić?

Ze względu na to, że nasze stoły produkowane są wg indywidualnych potrzeb, na samym początku należy wybrać:
- Rodzaj drewna
- Kształt nóg
- Wymiary blatu
- Wykończenie blatu

Nasi konsultanci służą profesjonalną pomocą i pomogą Państwu skonfigurować zamówienie. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość aby otrzymać fachową pomoc.

Po wykonaniu zlecenia informujemy klienta o jego statusie. Wspólnie ustalamy termin wysyłki oraz dostawy mebli. Nasze produkty są dostarczane na teren całej Polski, w czasie do 20 dni roboczych.

Przykładowa konfiguracja


cena stołu w powyższej konfiguracji to 1800 zł

Dostawa

Państwa satysfakcja z zakupu jest dla nas najważniejsza. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby zamówienie dotarło do Państwa bezpiecznie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy wszystkie produkty i dodatkowo zabezpieczamy je niezbędnymi materiałami zapobiegającymi jakimkolwiek uszkodzeniom w trakcie transportu.

Zamówienia dostarczamy na terenie całej Polski, a koszt wysyłki zależny jest od wielkości zamawianego stołu.

Koszty wysyłki:
Stół o długości do 180 cm - 240 zł
Stół o długości powyżej 180 cm - 320 zł

Kontakt

biuro@drew-rem.pl
606 648 094